Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Gdy ukończysz podstawowy kurs nurkowy Pszczyna, to będziesz mógł nurkować do głębokości 18 metrów. Gdy uda Ci się zaliczyć kurs nurkowy Pszczyna, to będziesz mógł brać udział także w safari nurkowym oraz będziesz mógł jeździć na inne wyjazdy nurkowe Pszczyna. Jeśli zapiszesz się do centrum nurkowego Pszczyna, to przeżyjesz niesamowitą przygodę z nurkowaniem Pszczyna. Twoje nurkowanie Pszczyna przebiegnie w bezpieczny sposób dzięki pomocy  centrum nurkowego Pszczyna. W centrum nurkowym Pszczyna pracują świetnie wykwalifikowani instruktorzy nurkowania, którzy bardzo dobrze przygotują Cię do nurkowania.

Nurkowanie Pszczyna zapewni Ci poznanie podwodnego świata i będziesz mógł się przekonać jak to jest nurkować na wodach otwartych i zamkniętych. Nurkowanie Pszczyna możesz rozpocząć w centrum nurkowym Pszczyna. Jeśli dopiero rozpoczynasz swą przygodę z nurkowaniem, to możesz poznać tajniki nurkowania na podstawowym kursie nurkowym Pszczyna a potem zapisać się na inne kursy nurkowe Pszczyna. Gdy uda Ci się zaliczyć kurs nurkowy Pszczyna, który znajduje się w centrum nurkowym Pszczyna, to zdobędziesz certyfikat, który umożliwi Ci odbywanie samodzielnych nurkowań na wodach otwartych i zamkniętych Pszczyna. Ponadto kurs ten umożliwi Ci nurkowania z partnerem, który ma ten sam stopień nurkowy co Ty lub wyższy. Jeżeli ciekawią Cię kursy nurkowe Pszczyna, to przyjdź do naszego centrum nurkowego Pszczyna.

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

Jeśli uda Ci się pozytywnie  ukończyć kurs nurkowy dla dorosłych Pszczyna i zaliczyć egzamin końcowy, to uzyskasz certyfikat PADI, który umożliwi Ci nurkowanie na głębokości do 18 metrów pod wodą. Jeśli zdasz podstawowy kurs nurkowy Pszczyna dla dorosłych Pszczyna, to będziesz mógł zacząć szkolenia nurkowe Pszczyna na znacznie wyższym poziomie. W szkole nurkowej Pszczyna jest wiele kursów nurkowych Pszczyna na poziomie podstawowym oraz bardziej zaawansowanym. W szkole nurkowej Pszczyna możesz też brać udział w nurkowaniu technicznym i kursach na instruktora nurkowania Pszczyna. Podstawowy kurs nurkowy Pszczyna dla dorosłych Pszczyna zapewni Ci znakomite przygotowanie do rozpoczęcia Twojej przygody z nurkowaniem Pszczyna. Dzięki ciężkiej pracy naszej kadry instruktorów nurkowania będziesz mógł poznać tajniki bezpiecznego nurkowania. Kurs nurkowy OWD Pszczyna to pierwszy z wielu poziomów nurkowych, które możesz uzyskać w PADI Pszczyna. OpenWater Diver PADI Pszczyna prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów nurkowania mając na uwadze zasady PADI.

http://beskiddivers.pl

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

Kurs nurkowy Pszczyna dla dzieci Pszczyna organizujemy przez cały rok szkolny. Podstawowy kurs nurkowy Pszczyna to idealny prezent dla najmłodszych na każdą okazję, dlatego nie czekaj, tylko zapisz swoje dziecko na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Pszczyna. W szkole nurkowej Pszczyna w bardzo miłej atmosferze prowadzimy kursy nurkowe dla dzieci Pszczyna już od 8 roku życia

Program podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie

Program podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie

Podczas podstawowego kursu nurkowego Pszczyna nauczysz się jak dobrze obsługiwać sprzęt nurkowy oraz odbywać nurkowania w bezpieczny sposób. Poza tym dowiesz się, jak się zachowywać w bardzo trudnych sytuacjach pod wodą. Na podstawowym kursie nurkowym Pszczyna będziesz brał udział w zajęciach, które obejmują wykłady i zajęcia praktyczne. Część praktyczna obejmuje zajęcia na basenie i na wodach otwartych. Natomiast na zajęciach teoretycznych będziesz się uczył na świetnej jakości materiałach dydaktycznych, na które składają się filmy, książki i rady wyspecjalizowanych trenerów nurkowania. Podczas praktycznych zajęć będziesz ćwiczył na prywatnym basenie nurkowym Pszczyna. Natomiast w czasie nurkowania na wodach otwartych będziesz miał możliwość ćwiczenia na najbliższych akwenach wodnych. Podstawowy kurs nurkowy Pszczyna otworzy przed Tobą dużo bardziej zaawansowaną karierę nurkową. Jeśli uda Ci się pozytywnie zaliczyć podstawowy kurs nurkowy Pszczyna, to otrzymasz certyfikat nurkowy Pszczyna. Certyfikat ten uznaje się na całym świecie. W centrum nurkowym Pszczyna masz możliwość ciągłego rozwoju i korzystania z sprzętu nurkowego Pszczyna

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie?

Gdy ukończysz podstawowy kurs nurkowy Pszczyna, to będziesz wykwalifikowanym nurkiem z Pszczyny i będziesz mógł się pochwalić uprawnieniami nurkowymi na poziomie OWD. Gdy otrzymasz te uprawnienia, to będziesz odbywał nurkowania z partnerem nurkowym na głębokości do 18 metrów pod wodą.  U nas możesz także zaliczyć kursy nurkowe Pszczyna na przewodnika nurkowego, divemastera i instruktora nurkowania Pszczyna. Dzieci uczestniczące w podstawowym kursie nurkowym Pszczyna mają uprawnienia do nurkowania na głębokość 12 metrów. Szkoła nurkowa Pszczyna przygotuje nurków Pszczyna do nurkowania na najwyższym poziomie. Jeśli marzysz o tym, aby zostać zawodowym nurkiem, to koniecznie zapisz się do szkoły nurkowej Pszczyna. Po zaliczeniu przez Ciebie podstawowego kursu nurkowego Pszczyna będziesz mógł brać udział również w innych szkoleniach, na przykład w kursie OWD Pszczyna. Nasza szkoła nurkowa Pszczyna poleca również inne kursy nurkowe Pszczyna na znacznie wyższym poziomie.

Kursy nurkowe Pszczyna. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Pszczyna. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Jeśli dalej interesujesz się nurkowaniem i chcesz się dalej rozwijać, to rozpocznij pozostałe kursy nurkowe Pszczyna. Jeżeli interesuje Cię nawigacja podwodna Pszczyna, to świetnym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs Nawigacja Podwodna PADI Pszczyna. Natomiast jeżeli marzysz o tym, aby udzielać pierwszej pomocy, to świetnym wyjściem będzie ukończenie kursu Rescue PADI Pszczyna. Kurs nurkowy Suchy Skafander PADI Pszczyna jest dla tych, którzy nie lubią zimna i pragną nurkować w komfortowych warunkach. Gdy zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Pszczyna, to będziesz mógł zacząć szkolić się na znacznie wyższych poziomach. Jeśli chcesz kontynuować kurs nurkowy, to AOWD Pszczyna, czyli Advanced Open Water Diver PADI Pszczyna jest specjalnie dla Ciebie. Jeżeli interesujesz się nurkowaniem na głębokości większej niż 30 metrów, to zapisz się na kurs Deep Water Diver PADI Pszczyna. Jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym nurkiem Pszczyna i umieć sobie świetnie radzić w trudnych warunkach, to zapisz się na szkolenia nurkowe Pszczyna.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Pszczynie

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Pszczynie. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności